Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Fishing North Atlantic

Data edycji: 24-03-2022, 11:57
Powód: Updated to version 1.7.1017 (18.03.2022)

Fishing North Atlantic
 • 80
5
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  16 październik 2020
 • Gatunek gry:
  Symulacje, łowiectwo, ryby, elementy logiczne, łodzie
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Norwegian, Danish, Finnish, Swedish, Portuguese-Brazil, Turkish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  6.21GB

Fishing: North Atlantic to gra symulacyjna skupiająca się na połowach ryb w rejonie północnego Atlantyku. Została ona opracowana przez doświadczoną w prezentowanej tematyce firmę Misc Games (jej poprzednie dzieło, Fishing: Barents Sea, wykorzystywało podobny schemat). Twórcy rozbudowali formułę rozgrywki i zdecydowali się zrezygnować z zewnętrznego wydawcy na rzecz samodzielnego wydania.

Mechanika

Jedynym trybem rozgrywki dostępnym w grze jest tryb kariery. Rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia awatara, którym będziemy sterować przez całą grę. Możemy wybrać jego imię i płeć, a następnie dostosować opcje związane z dodatkowymi mechanikami (np. czy chcemy zrobić tutorial, czy chcemy mieć dostępną opcję szybkiej podróży). Rozgrywkę, w zależności od naszych preferencji, obserwujemy z perspektywy trzeciej lub pierwszej osoby. Na początku dysponujemy małą łodzią rybacką podarowaną nam przez wujka, pozwalającą na łowienie ryb jedynie przy pomocy harpuna. Korzystanie z niego przypomina system zastosowany w Assassin's Creed IV: Black Flag: stajemy na dziobie naszej łodzi, celujemy, wybieramy siłę wyrzutu i staramy się trafić w pływające w pobliżu ryby. Jeśli nam się to uda, wyciągamy rybę na pokład.

Wraz z rozwojem naszej kariery zdobywamy coraz lepszy sprzęt i rekrutujemy nowych pracowników. Za zarobione pieniądze kupujemy większe łodzie lub lepszy sprzęt rybacki (np. sieci, dzięki którym można złowić tony ryb). Sprzedając ryby w portach zdobywamy punkty reputacji. Odpowiednia ich ilość skutkuje lepszymi cenami dostaw, bardziej lukratywnymi kontraktami lub lepszymi warunkami pożyczki od urzędników portowych. Możemy łowić 8 gatunków ryb oraz homary i kraby śnieżne. Każdy gatunek znajduje się na innym obszarze, więc musimy odpowiednio zaplanować naszą trasę, aby wykonać zadania.

Cała rozgrywka odbywa się na północnym Oceanie Atlantyckim, w okolicach Nowej Szkocji (Kanada). Dostępny obszar ma wymiary 200x300 km i może po nim pływać 25 statków o różnych parametrach i zastosowaniu. Na ich zachowanie wpływają takie czynniki jak wiatr, temperatura i zachmurzenie. Są one również dla nas podpowiedzią, czy lepiej wrócić do portu i poczekać na dobrą pogodę. Musimy również dbać o ilość paliwa w zbiorniku oraz poziom energii pracowników - ci, którzy są zmęczeni nie będą tak efektywni, a w ostateczności mogą całkowicie zaprzestać pracy.

Tryby gry

Ze względu na opinie, jakie twórcy otrzymali od graczy po premierze swojej pierwszej gry, w Fishing: North Atlantic nie ma trybu multiplayer. Zamiast tego, tryb dla pojedynczego gracza został rozbudowany i ulepszony w stosunku do poprzedniej części.

Aspekty techniczne

Możemy zwrócić uwagę na szczegóły wnętrza dostępnych łodzi rybackich oraz wygląd morskich stworzeń, które możemy złowić. Dostępny sprzęt jest licencjonowany przez producentów działających w branży rybackiej.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Fishing: North Atlantic (2020), 6.21GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 1.7.1017 (18.03.2022)

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 3 minutes. 
Credits to Razor12911.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Fishing: North Atlantic Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Scallops Expansion.


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Dual Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 750
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows 8.1 64-bit
Procesor: Quad Core 3.0 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 12 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.