Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Biomutant

Data edycji: 9-04-2022, 18:26
Powód: Updated to version 1.7.0 (05.11.2021)

Biomutant
 • 80
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  25 maj 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, TPP, science fiction, postapokalipsa, sandbox, crafting, RPG akcji, slasher
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Arabic, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Hindi, Indonesian
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Korean, Japanese, Simplified Chinese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  9.94GB

Biomutant jest otwartym słowem, post-apokaliptyczna Kung-Fu fable RPG, z unikalnym systemem walki stylizowanym na sztuki walki, pozwalającym na mieszanie walki wręcz, strzelania i działania zdolności mutantów. Twoje działania odgrywają istotną rolę w rozwoju historii, w której Koniec nadchodzi do Nowego Świata. Plaga niszczy ziemię, a Drzewo Życia wykrwawia się od swoich korzeni. Plemiona są podzielone i potrzebują kogoś wystarczająco silnego, by je zjednoczyć lub doprowadzić do ich upadku... Chociaż przez świat prowadzi cię Opowiadacz, który opowiada o każdym kroku twojej podróży, to twoje działania i wybory zadecydują o tym, jak zakończy się twoja historia przetrwania.

Oprawa wizualna w BIOMUTANT jest zdumiewająca, nie tylko pod względem tego, co można osiągnąć przy użyciu Unreal Engine 4, ale także tego, że jest wspaniała przy zachowaniu wysokiego frame-rate'u na umiarkowanych komputerach PC. Od wyglądu futra na postaciach, po główne punkty na mapach - wszystko wygląda oszałamiająco. Byłem w zachwycie, kiedy przechodziłem godzinę otwarcia i znalazłem się na rozdrożu; albo iść kruszącą się, popękaną autostradą, co wyglądało na naprawdę złą trasę, albo pójść ładnym, bajkowo wyglądającym lasem, co było oczywistą dobrą trasą. Te sceny naprawdę wpływają na nasze wybory podczas przechodzenia gry i są świadectwem tego, jak wiele pracy twórcy włożyli w BIOMUTANT.

Skoro już mówimy o mapie i jej wyglądzie, warto wspomnieć, że nawet podczas przemierzania świata panuje tu niesamowita atmosfera. Od wielkich bitew, w których nie bierzesz udziału i na które nie masz żadnego wpływu, po rozdarty wojną świat, w którym wszędzie widać okopy. Naprawdę możesz zobaczyć świat i konsekwencje wojny między plemionami, a to pomaga ci związać się emocjonalnie z grą.

Fabuła ma dość proste założenie, masz dwie strony walczące o kontrolę nad ziemią i masz do wyboru, z kim chcesz stanąć po stronie. BIOMUTANT wyróżnia się jednak tym, że pozwala ci kontrolować wiele aspektów fabuły, zależnych od twoich działań. Na przykład, już na początku gry, kiedy zdobywasz placówkę, uwalniasz więźnia z twojego plemienia, podczas gdy on informuje cię, że był traktowany sprawiedliwie i dostał dużo dobrego jedzenia. Wtedy decydujesz, czy zabić plemię, które siedzi w placówce, czy pozwolić im odejść, ponieważ byli bardzo mili dla swoich więźniów. Ja wybrałem zabijanie każdego ostatniego wroga, którego znalazłem.

Musisz wybrać stronę w tej wojnie, ale masz możliwość zmiany zdania w każdej chwili poprzez wybranie odpowiedniej podpowiedzi podczas rozmowy z głową wybranego plemienia. Ja osobiście nie zmieniłem stron podczas gry w BIOMUTANT.

W trakcie gry pojawia się narracja. Uważam, że jest ona urocza i bardzo dobrze pasuje do tonu gry, a jednocześnie zawiera kilka humorystycznych one-linerów, które pojawiają się w grze w idealnym momencie.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Biomutant (2021), 9.94GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.7.0 (05.11.2021)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Biomutant Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: Mercenary Class, Soundtrack (mp3).


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 960 / Radeon R9 380
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 25 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-6700K 4.0 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1660 Ti / 8 GB Radeon RX 590
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 25 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.