Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG

Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  7 września 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, science fiction, turowe, postapokalipsa, widok izometryczny, crowdfunding, indie, klasyczne RPG, Find Your Next Game
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Japanese, Chinese Traditional, Chinese Simplified
 • Dubbing/Audio:
  English, Russian
 • Crack:
  Codex

Encased to oldschoolowy RPG inspirowany takimi klasykami jak oryginalny Fallout, Planescape Torment czy Baldur's Gate. Gra jest debiutanckim projektem rosyjskiego studia Dark Crystal Games, a wydana została przez Black Tower Entertainment.

Akcja Encased rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości i koncentruje się na tajemniczej konstrukcji zwanej Kopułą. Niezniszczalny obiekt zawiera cenne przedmioty i nieznane technologie, a także systemy sztucznej inteligencji, anomalie i pułapki czekające na potencjalnych odkrywców. Za badanie Kopuły odpowiedzialna jest Fundacja C.R.O.N.U.S., międzynarodowa organizacja, która dzięki swoim odkryciom zyskała ogromny wpływ na światowych przywódców.

Przez długi czas fundacja wysyłała liczne ekspedycje w coraz dalsze zakątki Kopuły, nie dzieląc się swoją wiedzą z nikim innym. Kiedy jednak machinacje organizacji doprowadzają do konfliktu nuklearnego, a kontakt ze światem zewnętrznym zostaje zerwany, jej członkowie zmuszeni są do stworzenia własnej cywilizacji na gruzach starej. Co gorsza, odkrywcy przebudzili tajemniczą moc, która sieje spustoszenie w całej Kopule.

Rozgrywka w Encased czerpie inspiracje z garści klasycznych turowych gier RPG. Na początku gry tworzymy własnego bohatera - decydujemy o jego wyglądzie, atrybutach i umiejętnościach. Następnie trafiamy do otwartego świata, oglądanego z perspektywy izometrycznej i składającego się ze 170 sektorów, które możemy eksplorować niemal bez ograniczeń. W trakcie zabawy wykonujemy misje, zarówno te związane z głównym wątkiem fabularnym, jak i questy poboczne, które pozwalają nam zdobywać punkty doświadczenia niezbędne do rozwoju naszej postaci. Spotykamy się również z losowymi wydarzeniami, które nie są typowymi napadami bandytów, a osobnymi historiami w postapokaliptycznym świecie Encased.

Mimo że wraz z postępami w grze tworzymy drużynę odkrywców, bezpośrednio sterujemy tylko własną postacią. Podczas turowych bitew na podzielonych na pola mapach to my ustalamy taktykę i ogólne zachowanie towarzyszy (wymaga to punktów akcji), ale za konkretne działania sojuszników odpowiada system sztucznej inteligencji. W rezultacie bitwy mogą przybrać nieoczekiwany, a nawet zabawny obrót. Walkę urozmaicają specjalne zdolności i różne rodzaje amunicji, a także możliwość wykorzystania elementów otoczenia jako osłon. Twórcy Encased oddali do naszej dyspozycji także spory arsenał broni, którą można ulepszać lub rozbierać na części.

Nasze poczynania w grze przekładają się na relacje z mieszkańcami Kopuły, w tym sześcioma frakcjami o odmiennych interesach. Każdy z naszych czynów wpływa na nasz wizerunek, wyrażony tytułami od "drobnego złodziejaszka" po "wroga państwa", a nawet "zagrożenie dla ludzkości". Im więcej przestępstw popełnimy, tym surowsza będzie możliwa kara: od grzywny, przez więzienie, aż po karę śmierci. Istnieją jednak sposoby na uniknięcie wyroku, takie jak przekupienie sędziego czy pokonanie Labiryntu Śmierci, który jest ogromnym wyzwaniem.

Ważną rolę odgrywa Maelstrom, telepatyczna siła pustosząca wnętrze Kopuły i infekująca umysły jej mieszkańców. Nie jest on jednak pozbawiony inteligencji i może nam pomagać w trakcie gry, w zależności od naszych relacji z nim, reprezentowanych przez specjalną statystykę Psyche. Jednak prędzej czy później, za każdą pomoc Maelstroma trzeba będzie zapłacić. Dodatkowo, główny bohater może stać się bardziej odporny na destrukcyjny wpływ tej istoty, co jest niezbędne do zapuszczania się w najdalsze zakątki Dome.

Encased oferuje kampanię dla jednego gracza.

Twórcy Encased wykorzystali popularny silnik Unity. Trójwymiarowa oprawa wizualna nawiązuje do stylistyki klasyki gatunku i prezentuje się przyzwoicie. Atmosferę postapokalipsy podkreśla muzyka skomponowana przez Mushroomera (Pathologic 2).

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG (2021), 9.05GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Change language in game options.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Encased: A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Zawiera dodatki DLC: First Settlers Helmet, Portrait Pack, Run and Gun Kit.


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5 3.3 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660M / Radeon R9 260X
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10
Procesor: Intel Core i7 3.7 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 480
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 20 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.