Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Super Monkey Ball Banana Mania

Super Monkey Ball Banana Mania
 • 60
2
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  5 października 2021
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, TPP, platformówki 3D, kooperacja
 • Producent:
  Ryu ga Gotoku Studio, Wydawca: SEGA
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Skidrow
 • Rozmiar gry:
  1.66GB

Super Monkey Ball Banana Mania zawiera etapy dostępne pierwotnie w Super Monkey Ball, Super Monkey Ball 2 i Super Monkey Ball Deluxe, a także zupełnie nowe. Formuła gry nie została zmieniona i nadal polega na sterowaniu małpką zamkniętą w kolorowej kuli, zbierającą banany porozrzucane po wszystkich poziomach.

Fabuła

Wśród kilku trybów rozgrywki w Super Monkey Ball Banana Mania znajdziemy "story mode". Przechodzimy poszczególne poziomy w określonej kolejności, aby powstrzymać złego małpiego doktora Bad-Boona, który kradnie banany i chce wysadzić Jungle Island w powietrze. Podczas zabawy wcielamy się w wiele różnych, wybranych przez nas postaci, takich jak AiAi, YanYan czy GonGon. Fabuła gry opowiedziana jest za pomocą animowanych cutscenek pozbawionych dialogów, za to pełnych ekspresyjnie gestykulujących postaci.

Mechanika

W zależności od wybranego trybu gry, zmieniają się zasady rządzące rozgrywką. Oprócz trybu fabularnego, w Super Monkey Ball Banana Mania znajdziemy także tryb wyzwań, tryb treningowy oraz tryb specjalny. We wszystkich z nich wcielamy się w jedną z piętnastu dostępnych postaci, zamkniętych w kolorowej kuli. Postacie poruszają się poprzez toczenie swoich kulek, a naszym zadaniem jest zebranie jak największej ilości bananów porozrzucanych po planszach. Wszystkie etapy pełne są rozmaitych pułapek, ruchomych platform czy przepaści, po wpadnięciu w które musimy powtarzać trasę od nowa.

Tryb Challenge różni się od story mode tym, że nie ma opcji powtarzania poziomów - mamy więc jedno podejście do zebrania jak największej ilości punktów. Z kolei w trybie specjalnym otrzymujemy możliwość wzięcia udziału w dodatkowych zabawach, takich jak gra w piłkę nożną, latanie czy wyścigi z innymi graczami lub postaciami sterowanymi przez AI.

Zdobyte punkty przeznaczamy na zakup nowych postaci, wśród których znajdziemy bohaterów z różnych uniwersów, takich jak Sonic czy Yakuza. Każdemu z nich można wówczas zmienić wygląd, a także dostosować kulę, w której będzie się toczył. W zależności od tego, kim gramy, różnią się także przedmioty, które zbieramy: jako małpy otrzymujemy banany, a jako Sonic - złote pierścienie.

Tryby gry

W Super Monkey Ball Banana Mania można grać zarówno w pojedynkę, jak i w sieciowym trybie kooperacji, a także poprzez split screen do 4 osób. Wyniki, jakie osiągniemy na poszczególnych planszach, na podstawie czasu potrzebnego na ich ukończenie oraz zdobytych bananów, umieszczane są na sieciowych tablicach liderów, gdzie porównywane są z osiągnięciami innych graczy.

Kwestie techniczne

Gra oferuje kolorową, pełną detali grafikę oraz różnorodne efekty świetlne i cząsteczkowe.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Super Monkey Ball Banana Mania Deluxe Edition (2021), 1.66GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Skidrow).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Super Monkey Ball Banana Mania Deluxe Edition Pobierz za darmo

DLC: Hello Kitty, Classic Soundtrack, Customization Pack, Classic Character Pack, SEGA Legends Pack.Aby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz / AMD Phenom II X2 550 3.1 GHz
Karta graficzna: 512 MB GeForce 8800 GT / 1 GB AMD Radeon HD 5750
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 8.1 64-bit
Procesor: Intel Core i3-540 3.0 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / 1 GB AMD Radeon HD 7850
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]