Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Battlefield 2042

Battlefield 2042
 • 60
19
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  19 listopada 2021
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, science fiction, FPS, sieciowe, kooperacja, strzelanki, Find Your Next Game, E3 2021
 • Producent:
  EA DICE / Digital Illusions CE, Wydawca: Electronic Arts Inc.
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Arabic, Japanese, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish - Latin America, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish - Spain, Arabic, Japanese, Polish, Portuguese - Brazil, Russian, Simplified Chinese, Spanish - Latin America

Battlefield 2042 to kolejna odsłona bestsellerowej serii FPS i pierwsza przygotowana z myślą o konsolach dziewiątej generacji - PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej. Została opracowana przez studio EA DICE, odpowiedzialne za serię, a wydana przez Electronic Arts, które posiada prawa do marki.

Fabuła

Jak sugeruje tytuł, Battlefield 2042 zabiera nas w podróż do niedalekiej przyszłości. Stojące na skraju wojny Stany Zjednoczone i Rosja od lat uczestniczą w konfliktach, które mają zastąpić otwarte działania wojenne na dużą skalę. Biorący w nich udział żołnierze to prawdziwi specjaliści, a ich działania kształtują przyszłość całego świata.

Mechanika

W Battlefield 2042 akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra oddaje do naszej dyspozycji siedem rozległych i zróżnicowanych map. Walki toczą się na terenach miejskich (Songdo, Doha), piaszczystej pustyni (Egipt) oraz skutej lodem Antarktydzie. Co ciekawe, tym razem pola bitew ulegają ciągłym zmianom, zarówno pod wpływem działań wojennych, jak i w wyniku gwałtownych zjawisk atmosferycznych, w tym burz piaskowych i tornad.

Podczas rozgrywki wcielamy się w Specjalistów, bazujących na czterech klasach charakterystycznych dla serii. Każdy typ żołnierza posiada unikalną specjalizację oraz atrybut. Resztę - ekwipunek zabierany na pole bitwy - można dowolnie modyfikować i dostosowywać do indywidualnych preferencji. A jest w czym wybierać - autorzy oddają nam do dyspozycji rozbudowany arsenał, szeroki wachlarz gadżetów bojowych, rozmaite pojazdy oraz liczne akcesoria, takie jak hak chwytakowy z liną, wingsuit czy specjalny robot bojowy.

Tryby gry

Filarem Battlefield 2042 jest tryb multiplayer, w którym jednocześnie może bawić się do 128 graczy. Dzieli się on na tryb All-Out Warfare, łączący odświeżone opcje Conquest i Breakthrough znane z poprzednich odsłon serii, oraz zupełnie nowy wariant rozgrywki - Hazard Zone.

Battlefield 2042 działa w oparciu o najnowszą wersję technologii Frostbite, dzięki czemu oprawa graficzna tej produkcji prezentuje najwyższą jakość. To samo można powiedzieć o warstwie dźwiękowej, która utrzymuje wysoki poziom znany z wcześniejszych odsłon serii.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Battlefield 2042 Ultimate Edition (2021)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Battlefield 2042 Ultimate Edition Pobierz za darmo


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 3600 3.6 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 560
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 100 GB HDD
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 2700X 3.7 GHz
Karta graficzna: 12 GB GeForce RTX 3060 / 8 GB Radeon RX 6600 XT
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 100 GB SSD
System operacyjny: Windows 10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.