Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

City Car Driving

Data edycji: 1-10-2020, 16:21
Powód: Updated to version 1.5.9.0 (30.11.2019)

City Car Driving
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  23 grudnia 2010
 • Gatunek gry:
  Symulacje, samochodowe, edukacyjne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Polish, Russian, Danish, Dutch, Portuguese, Finnish, Turkish, Ukrainian, Japanese, Chinese Simplified
 • Dubbing/Audio:
  Russian
 • Crack:
  Codex, syahmixp/SSE
City Car Driving to świetny symulator nauki jazdy. Jest to gra, która przyda się w szczególności przyszłym kierowcom. Dla wielu osób jest to również fantastyczna odskocznia. Rozgrywka jest niezwykle przyjemna, a w wielu momentach relaksująca. Oczywiście dotyczy to tych, którzy znają zasady jazdy, a także przepisy ruchu drogowego. Jest to podstawą do tego, aby sukcesywnie przemierzać kolejne lokacje.

Przed wyruszeniem w trasę

Masz ochotę na mały trening przed egzaminem na prawo jazdy? Pobierz City Car Driving i dopracuj swoje umiejętności. Wirtualna jazda może sprawić, że poruszanie się po rzeczywistym świecie stanie się o wiele prostsze. Istotne jest to, aby wypracować sobie właściwą technikę jazdy. Musimy zwracać uwagę nawet na najmniejsze detale. Pierwsze wyzwanie czekana na nas jeszcze przed uruchomieniem silnika. Tylko odpowiednie przygotowanie sprawi, że wyruszymy w drogę.

Jak można się domyślić głównym celem opisywanej gry jest nauka jazdy. Na specjalną uwagę zasługuje fakt, że twórcy symulatora zadbali o wyjątkowy realizm rozgrywki. Tutaj liczy się każdy nasz ruch. Jeśli niewłaściwie uruchomimy samochód, to z pewnością zgaśnie on po kilku metrach. W przypadku, gdy nieprawidłowo będziemy operować sprzęgłem, to auto nie odpali lub zatrzyma się w najmniej spodziewanym momencie.

W pierwszej kolejności warto zapoznać się z trybem treningowym. Darmowe gry mogą stanowić nie tylko rozrywkę, ale również sposób na zdobycie praktycznej wiedzy. Opisywany symulator jest intuicyjny w obsłudze. Szybko więc nauczymy się, w jaki sposób kierować pojazdem.

Realistyczne kolizje

Kolizja na drodze wydaje się czymś zupełnie normalnym. Z pewnością zdarzy nam się ona podczas sterowania wirtualnym samochodem. Uszkodzenia auta są perfekcyjnie odwzorowane, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, że nawet małe uderzenie niesie za sobą poważne konsekwencje.

Podczas rozgrywki możemy również wybrać relaksacyjne trasy, które ulokowane są w przyjemnej dla oczu scenerii. Ograniczona liczba znaków drogowych jest w tym przypadku sporym ułatwieniem.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

City Car Driving (2010/2016), 1.56GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or syahmixp/SSE). 

Updated to version 1.5.9.0 (30.11.2019); 

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

City Car Driving Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Zawiera dodatki DLC: Halloween.

Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 2.2 Ghz
Karta graficzna: 1 GB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 2 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP3/Vista SP2/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.