Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Broken Ranks

Broken Ranks
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  Styczeń 2022
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, turowe, zagraj za darmo, PvE, MMORPG, widok izometryczny, polskie, indie, MMO
 • Producent:
  Whitemoon Games, Wydawca: Whitemoon Games
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC

Broken Ranks to remake gry przeglądarkowej The Pride of Taern. Jej twórcą jest wrocławskie studio Whitemoon. Gra została przygotowana z myślą o komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android. Ważną cechą gry jest to, że umożliwia rozgrywkę międzyplatformową. Broken Ranks został udostępniony w modelu biznesowym free-to-play, a więc - można w niego grać za darmo, a mikropłatności są opcjonalne.

Fabuła

Akcja gry przenosi nas do ogarniętej wojną krainy Taern, która została podbita przez wojska Imperium Utor. Wcielamy się w bohatera walczącego o wolność swojej ojczyzny. Mamy do czynienia z mrocznym światem fantasy inspirowanym słowiańską mitologią, historią i kulturą. Twórcy postawili na nieliniowy charakter fabuły i poważny ton, co powinno zadowolić weteranów gatunku (MMO)RPG oraz nieco starszych odbiorców.

Mechanika

Gra wzorowana była na klasykach gatunku RPG, takich jak Fallout czy Baldur's Gate, ale także na drugiej i trzeciej odsłonie Heroes of Might & Magic. Inspiracje są widoczne na pierwszy rzut oka. Rozgrywka została przedstawiona w rzucie izometrycznym, a taktyczna walka przypomina nieco tę z kultowego Heroes of Might & Magic.

Bitwy w grze są turowe. Gracze mają 10 sekund na wykonanie swoich akcji, po tym czasie inicjatywę przejmuje przeciwnik. Arsenał umiejętności bojowych, jakimi dysponujemy, zależy oczywiście od doświadczenia naszej postaci, ale także od jej klasy. Na początku gry mamy do wyboru 7 różnych profesji; są to: barbarzyńca posługujący się bronią dwuręczną, łucznik strzelający z dystansu, druid posiadający zdolności lecznicze, ofensywny mag władający magią ognia, mag voodoo niszczący wrogów od środka, rycerz chroniący sojuszników oraz niesamowicie szybka i zabójczo skuteczna sheed.

Świat, który eksplorujemy jest bardzo rozległy. Podczas przygody odwiedzamy ponad 300 różnych lokacji zamieszkanych przez NPC oraz unikalne potwory, których liczba jest jeszcze bardziej imponująca (400). Taern możemy zwiedzać solo lub z przyjaciółmi, a jeśli chcemy, mamy możliwość zbudowania (i rozbudowy) własnej siedziby.

Rozgrywka nie odbiega od standardów wyznaczonych w gatunku. Rozmawiamy z postaciami, wykonujemy dla nich zadania, zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu rozwijamy naszego bohatera i odblokowujemy dostęp do lepszego sprzętu, ułatwiającego walkę z coraz trudniejszymi przeciwnikami. Warto zaznaczyć, że Broken Ranks oferuje spory wybór elementów wyposażenia, w tym różne rodzaje butów, peleryn, napierśników, hełmów, pasów, spodni, rękawic, pierścieni i naszyjników - nie wspominając już o broni i tarczach.

Aspekty techniczne

Broken Ranks działa na silniku 3D, odpowiednio zmodyfikowanym i unowocześnionym w stosunku do poprzedniej gry Whitemoon. Wyglądem przypomina inne izometryczne RPG. Podczas rozgrywki możemy posłuchać klimatycznej muzyki.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Broken Ranks (2022)

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Broken Ranks Pobierz za darmo


Pobierz grę

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i3
Karta graficzna: 512 MB Intel HD
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core i5
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10

Pobierz grę