Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Dysmantle

Data edycji: 19-05-2022, 15:40
Powód: Updated to version 1.0.4.7 (17.05.2022)

Dysmantle
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  16 listopada 2021
 • Gatunek gry:
  RPG, postapokalipsa, sandbox, widok izometryczny, elementy RPG, survival, indie, crafting, przygodowe gry akcji, RPG akcji
 • Producent:
  10tons, Wydawca: 10tons
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  0.82GB

Dysmantle to RPG akcji z otwartym światem, stworzone przez niezależne studio 10tons, zespół znany z takich tytułów jak Tesla vs Lovecraft, Jydge, Crimsonland czy Spellspire. Dark Souls, The Legend of Zelda i seria SteamWorld to jedne z wielu źródeł inspiracji wymienianych przez twórców.

Fabuła

Dysmantle zabiera nas w podróż na malowniczą wyspę, którą dotknęła tajemnicza katastrofa. W jej wyniku zamieszkujące ją istoty (zarówno ludzie, jak i dzikie zwierzęta) przeobraziły się w krwiożercze bestie. W trakcie zabawy wcielamy się w postać śmiałka, który po opuszczeniu bezpiecznego schronienia zamierza znaleźć sposób na ucieczkę. Zanim jednak tego dokona, będzie musiał walczyć o przetrwanie, stopniowo przejmując kontrolę nad tym kawałkiem ziemi.

Mechanika

W Dysmantle akcja ukazana jest w widoku izometrycznym. Głównym elementem rozgrywki jest tytułowa "rozbiórka"; bohater może zniszczyć zdecydowaną większość obiektów występujących w świecie gry, zdobywając w ten sposób cenne materiały, takie jak plastik, guma czy metal. Po odnalezieniu odpowiedniego wzoru, zdobyte surowce pozwalają mu na wykonanie przydatnych przedmiotów, narzędzi, ubrań oraz uzbrojenia (broń do walki wręcz i dystansowej, a także różnego rodzaju pułapki) i ulepszeń do posiadanego już ekwipunku.

Odpowiednio wyposażony protagonista może dalej zapuszczać się w pełne niebezpieczeństw pustkowia, eliminując wrogów (których organy również można wykorzystać jako materiał do craftingu), a także wznosić placówki, pieczętujące jego obecność na danym terenie. Do eksploracji zachęca również obecność tajemniczych ruin, do których możemy wejść po rozwiązaniu strzegących ich zagadek. Miejsca te mogą być źródłem zdobyczy technologicznych z minionej epoki (dających przewagę nad niegościnnym środowiskiem) lub unikatowych materiałów o niemal magicznych właściwościach (które z kolei służą do wytwarzania potężnego ekwipunku).

Warto zaznaczyć, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby przekształcić naszą bazę w post-pokaliptyczną farmę, na której nasz podopieczny uprawia rośliny lub hoduje oswojone zwierzęta; źródłem pożywienia mogą być również ryby. Choć jedzenie nie jest warunkiem koniecznym do przetrwania (bohater nie może umrzeć z głodu), to przygotowywanie rozmaitych potraw w oparciu o zdobyte receptury zapewnia protagoniście stałe bonusy do statystyk i umiejętności. Co więcej, w zamian za swoje działania protagonista zdobywa doświadczenie, dzięki któremu z czasem może stawiać czoła coraz to większym wyzwaniom.

Aspekty techniczne

Dysmantle bazuje na technologii, która napędza poprzednie dzieło od 10tons, Tesla vs Lovecraft. Oprawa wizualna tej produkcji może się podobać ze względu na kolorowy, kreskówkowy styl, który skutecznie maskuje wizualne niedociągnięcia.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Dysmantle (2021), 0.82GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.0.4.7 (17.05.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Dysmantle Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Password: elamigosedition.com


Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Dual Core 2.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 512 MB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 64-bit

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.