Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Boulder Dash 30th Anniversary

Boulder Dash 30th Anniversary
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  20 marzec 2015
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, zagraj za darmo, elementy logiczne
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex, Reloaded, Skidrow
Jeżeli masz ochotę na klimatyczny powrót do przeszłości to warto, abyś zajrzał do działu darmowe gry i kliknął "pobierz" przy pozycji Boulder Dash 30th Anniversary. Ta logiczno-zręcznościowa gra uprzyjemni wiele chwil każdemu graczowi.

Fabuła gry

Fabuła rozgrywki nie odbiega od innych tego typu gier, ani od swoich poprzedników. Gracz wciela się z jednego z dostępnych bohaterów, ale nie zmienia to w żadnym stopniu rodzaju rozgrywki, jaka go czeka.

Istotą gry jest kopanie tuneli w rozległej mapie pełnej diamentów. Zbieranie diamentów to kolejna istotna sprawa - tym lepiej, im gracz zbierze ich oczywiście więcej. Podczas kopania tuneli znacząco zmienia się mapa, co czasami znacznie ułatwia grę, a czasami porządnie ją utrudnia.

Z pozoru proste zadanie utrudniane jest przez osuwającą się ziemię lub potwory broniące pokładów diamentów. Zmiana struktury mapy poprzez wykopywanie nowych tuneli może pomóc ominąć jednych wrogów, ale nie zmienia to faktu, że można trafić na innych.

Mechanika, grafika i zasady gry

Mechanika gry nie różni się od wydanego wiele lat temu pierwowzoru, który porwał przed ekrany komputerów ogromne ilości zaangażowanych w rozgrywkę graczy. Proste zasady poruszania się w czterech kierunkach świata, kopanie i zbieranie skarbów nie nastręczały w pierwowzorze ani w nowej wersji żadnych kłopotów.

W nowej części doszły pochylone ściany, które urozmaicają rozgrywkę stającą się z każdym tunelem bardziej skomplikowaną. W nowej rozgrywce pojawiły się również stwory i przedmioty zapewniające konkretne bonusy. Twórcy zapewnili graczom około pięćdziesiąt poziomów wciągającej potyczki podziemnej.

Gry zręcznościowo-logiczne dawnych czasów zdominowały ówczesny rynek i dosyć szybko stały się bardzo pospolite. W dobie dzisiejszych czasów mało jest jednak pozycji, które faktycznie zainteresowały by duże ilości osób. Ta gra przebiła się przez fasadę nudy zapewniając graczom wiele godzin przyjemnej rozgrywki. Oprócz wygodnego fotela i standardowego sprzętu komputerowego nie trzeba nic więcej.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Boulder Dash 30th Anniversary Deluxe Edition (2016), 0.12GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex or Reloaded or Skidrow). 

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Boulder Dash Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Dodatki DLC: Classic Remix World, The Bouldering Comp by Peter Liepa.

Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Intel Core 2 Duo
Karta graficzna: Zintegrowana
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 500 MB HDD
System operacyjny: Windows 7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.