Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Bastion

Data edycji: 13-11-2021, 14:23
Powód: Updated to version 1.50436 (18.06.2018)

Bastion
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  16 sierpnia 2011
 • Gatunek gry:
  RPG, fantasy, hack'and'slash, postapokalipsa, widok izometryczny, 2D, indie, RPG akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Simplified Chinese, Polish (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  nie jest potrzebny

Bastion to gra akcji typu RPG. Przenosimy się do świata, który został niemal doszczętnie zniszczony. Nie znamy dokładnych tego powodu. Pewnego dnia główny bohater budzi się, a jego otoczenie nie przypomina już dobrze znanego miasteczka. Dryfuje on na łóżku pomiędzy resztkami tego, co pozostało po katastrofie. Oczywiście czeka na nas tutaj wiele niebezpieczeństw.

Znalezienie wsparcia

Masz ochotę poczuć się niczym prawdziwy rozbitek. Pobierz Bastion i wciel się w skórę młodego chłopca o imieniu Kidd. Jest on przerażony nową sytuacją, jednak postanawia podjąć próbę ocalenia świata. W pierwszej kolejności musimy więc znaleźć pozostałe osoby ocalone. Rozbitkowie znajdują się w wielu różnych lokacjach, więc ich znalezienie nie będzie tak proste jak mogłoby się wydawać.

Wraz z pozostałymi rozbitkami możemy stworzyć drużynę, która przetrwa w świecie dotkniętym przez apokalipsę. Niestety na naszej drodze stanie wiele przeciwności. Niektóre z nich będą proste, inne zaś będą wymagać od nas sporej zręczności oraz zaangażowania. Pamiętajmy, że nie wiemy, z której strony czeka na nas niebezpieczeństwo.

Budowa schronu

Wraz z pozostałymi rozbitkami musimy znaleźć miejsce, gdzie zostanie zbudowany schron. Gry darmowe wymagają od nas opracowania strategii. Na uwagę zasługuje fakt, że czeka tutaj na nas wiele zagadek logicznych. Dopiero po ich rozwiązaniu możemy ruszyć do przodu.

Warto również wspomnieć, że nasza postać może się rozwijać. Z czasem jego umiejętności będą większe, dzięki czemu poradzi sobie on z licznymi niebezpieczeństwami. System rozwoju postaci jest niezwykle zaawansowany, co stanowi wielki plus. Dzięki temu akcja staje się jeszcze bardziej wciągająca.

W niemal całkowicie zdewastowanym świecie czai się wiele potworów. Musimy zgładzić je zanim postanowią nas zaatakować. Nasza postać może wymierzać wiele różnych ciosów. Do dyspozycji ma również broń. Na specjalną uwagę zasługuje oprawa wizualna oraz dźwiękowa. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale. To właśnie dzięki temu jest to produkcji obfitująca w nieprzeciętne emocje.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Bastion (2011), 1.12GB
ElAmigos release, unprotected game (crack is not necessary). 

Updated to version 1.50436 (18.06.2018).

Included bonus content: Soundtrack (mp3).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Bastion Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google, mega.nz i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 1.7 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.