Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Warhammer 40000 Inquisitor Martyr

PL
Warhammer 40000 Inquisitor Martyr
 • 100
2
 • Data premiery:
  5 Czerwiec 2018
 • Gatunek gry:
  RPG, science fiction, hack'and'slash, widok izometryczny, Warhammer 40,000, kooperacja, RPG akcji, PS Plus Premium, PS Plus Extra
 • Producent:
  NeocoreGames
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Russian, Portuguese-Brazil, Hungarian, Korean, Japanese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex/Rune
 • Rozmiar gry:
  19.31GB

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr: RPG akcji w mrocznym uniwersum

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr to RPG akcji opracowane przez węgierskie studio Neocore Games. Gra przenosi graczy do mrocznego uniwersum Warhammer 40,000, gdzie wcielamy się w rolę agenta Inkwizycji, którego zadaniem jest walka z wrogami Imperium. Produkcja ta oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i możliwość kooperacji z innymi graczami.

Fabuła gry

Tajemnice Sektora Caligari

Akcja Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr rozgrywa się w Sektorze Caligari, jednym z najbardziej tajemniczych zakątków Imperium. Gracz wciela się w rolę Inkwizytora, tajnego agenta Imperatora, którego zadaniem jest oczyszczenie sektora z heretyków, mutantów, demonów i sił Chaosu. Fabuła gry podzielona jest na minikampanie, które opowiadają odrębne historie, a całość jest dynamicznie rozwijana przez społeczność graczy.

Mechanika rozgrywki

Klasy postaci i zdolności

Gra rozpoczyna się od wyboru jednej z trzech klas postaci: potężnego Krzyżowca, zwinnej Asasynki lub Primaris Psykera. Każda z postaci posiada unikalne drzewka zdolności, które można rozwijać w miarę postępów w grze. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr charakteryzuje się otwartym światem, a lokacje generowane są losowo, co zapewnia różnorodność w eksploracji.

Walka i taktyka

Rozgrywka opiera się na eksploracji, wykonywaniu zadań i walce z przeciwnikami. Gracz napotka zarówno słabsze jednostki, jak i potężnych bossów, wymagających odpowiedniej strategii i uzbrojenia. Kluczową rolę w walce odgrywa zaawansowana sztuczna inteligencja przeciwników, którzy potrafią korzystać z osłon i taktycznie manewrować na polu bitwy.

System osłon i destrukcji

Gra oferuje zaawansowany system osłon, który można wykorzystać do zyskania przewagi taktycznej. Przeciwnicy również potrafią korzystać z osłon oraz je niszczyć, co dodaje dynamiki do starć. Ponadto, każda z umiejętności postaci regeneruje się po użyciu, co wymaga od gracza planowania swoich ruchów i zarządzania zasobami.

Tryby gry

Kampania fabularna i tryb kooperacyjny

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr oferuje rozbudowaną kampanię fabularną dla pojedynczego gracza, której akcja toczy się na nawiedzonym klasztorze-fortecy skrywającym mroczne tajemnice. Oprócz tego, gra zawiera tryb kooperacyjny, gdzie maksymalnie czterech graczy może wspólnie walczyć o chwałę Imperium, tworząc klany i uczestnicząc w specjalnych wydarzeniach.

Rozwój postaci i crafting

Gracze mogą rozwijać swoje postacie i ulepszać ich uzbrojenie dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu. Misje można dostosowywać za pomocą systemu Uther’s Tarot, co pozwala na zbieranie konkretnych nagród i przedmiotów. Gra oferuje również mechanizmy pozwalające na fine-tuning umiejętności i ekwipunku, co zwiększa możliwości personalizacji postaci.

Technologia i oprawa graficzna

Wysokiej jakości grafika i muzyka

Gra działa w oparciu o autorską technologię Neocore Games, co przekłada się na wysokiej jakości trójwymiarową oprawę graficzną. Szczegółowość modeli przeciwników i interaktywne, podatne na zniszczenia otoczenie robią duże wrażenie. Zabawie towarzyszy skomponowana specjalnie na potrzeby gry muzyka, która dodaje klimatu i podnosi emocje podczas rozgrywki.

Ciągły rozwój gry

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr to dynamicznie rozwijająca się gra, która regularnie otrzymuje darmowe aktualizacje i rozszerzenia. Wprowadza to nowe frakcje przeciwników, tereny, misje i elementy fabularne, co zapewnia ciągłą świeżość i nowe wyzwania dla graczy. Społeczność graczy ma znaczący wpływ na rozwój fabuły, co sprawia, że każda rozgrywka może być unikalna.

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr to wciągające RPG akcji, które przenosi graczy do mrocznego świata Warhammer 40,000, oferując bogatą fabułę, dynamiczną rozgrywkę i niezliczone możliwości personalizacji postaci. Dzięki regularnym aktualizacjom i zaangażowanej społeczności, gra pozostaje interesująca na długi czas.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Warhammer 40000 Inquisitor Martyr Definitive Edition (2018), 19.31GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex/Rune). 

Updated to version 2.9.1 (23.05.2024); 26 DLC are included.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Warhammer 40000 Inquisitor Martyr Definitive Edition Pobierz za darmo


ElAmigos Best games Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel CPU Core i3-2120 (3.3 GHz) / AMD CPU FX-6300 (3.5 GHz)
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 760 (2 GB) / AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 75 GB available space
System operacyjny: 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)
Procesor: Intel CPU Core i7-2600 (3.4 GHz) / AMD CPU FX-8320 (3.5 GHz)
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) / AMD Radeon RX 480 (4 GB)
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 75 GB available space
System operacyjny: 64-bit Windows 7+ (8 / 8.1 / 10)

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. Guilliman
  Premium
  25 Maj 2024 06:04
  94
  0

  Super że jest właśnie myślałem kiedyś czy by nie zagrać. Może kupię jak się mi spodoba akurat na promocji