Castle of Illusion HD

Castle of Illusion HD
 • 60
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  3 wrzesień 2013
 • Gatunek gry:
  Zręcznościowe, platformówki, 2.5D, Disney
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese + unofficial: Polish, Czech
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Reloaded
 • Rozmiar gry:
  0.67GB

Gry platformowe opanowały komputery praktycznie na samym początku ich istnienia i do dnia dzisiejszego nie schodzą z wysokich miejsc na listach popularności. Wciągające plansze i zmyślnie skonstruowane zadania to coś, co wciąż jest bardzo na czasie. Warto kliknąć pobierz przy tym konkretnym tytule i cieszyć się, że są jeszcze tego typu gry darmowe.


Fabuła gry

W Castle of Illusion HD gracz wciela się w legendarną Myszkę Miki, która rozpoczyna podróż do Zamku Iluzji, aby uwolnić z pułapki równie popularną narzeczoną Myszkę Minnie. Złowroga, stara wiedźma Mizrabel dopuściła się zbrodni jej porwania po to, aby ukraść jej młodość i sama stać się ponownie piękna i świeża.


W nikczemnym planie czarownicy są jednak luki, które może wykorzystać Miki. Poruszając się po szeregu różnorodnych światów Myszka Miki poszukuje siedmiu klejnotów, za pomocą których będzie mógł stworzyć tęczowy most umożliwiający przedostanie się do wiekowej wieży,w której została uwięziona porwana Minnie.


Dzięki ogromnej różnorodności użytych do gry postaci z wytwórni Walt Disney gra jest niezwykle zaskakująca i przyjemna, a przebrnięcie przez nią daje dużo przyjemności.


Grafika i zasady gry

Trójwymiarowe przedstawienie bajkowego świata pełnego barw i przygód to strzał w dziesiątkę. Mimo to dosyć tradycyjna w mechanice platformówka wciąż pozostaje wierna podstawowym zasadom działania tego typu gier.


Większość rozgrywki stanowi przemieszczanie się w prawą stronę ekranu, omijanie stałych lub wyskakujących przeszkód i pozbywanie się przeszkadzających w dojściu do celu przeciwników.


Myszka Miki na szczęście nie musi ograniczać się jedynie do skakania na głowy wrogów, ale może również zbierać niewielkie przedmioty po to, żeby móc nimi w nich ciskać z lepszym lub gorszym skutkiem.


Po drodze trzeba dbać o pasek zdrowia bohatera unikając bezpośredniego zagrożenia i naiwnych błędów - jeśli jednak Myszka straci trochę punktów może je odzyskać zbierając skarby, które mogą ją skutecznie uleczyć.


Miki wędruje przez sześć krain, z której każda zakończona jest bossem - dopiero w siódmej krainie staje przed wiedźmą Mizrabel.


Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Castle of Illusion HD (2013), 0.67GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Reloaded). 

Updated till 15.11.2013 (Update 1).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Castle of Illusion HD Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Procesor: Quad Core i5 2.4 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB HDD
System operacyjny: Windows Vista/7

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.