Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =

Aby otrzymać konto należy napisać wiadomość do Thor

Call of Juarez: Bound in Blood

Call of Juarez: Bound in Blood
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  30 czerwiec 2009
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, western, FPS, multiplayer, polskie, strzelanki, XIX wiek
 • Producent:
  Techland Wydawca: Ubisoft
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Czech (unofficial)
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  nie jest potrzebny
 • Rozmiar gry:
  3.15GB

Gry darmowe to nie tylko proste platformówki, ale również wymagające strzelanki FPP, czy też symulacje. Pobierz Call of Juarez: Bound in Blood i przenieść się w świat niebezpiecznego westernu.


Fabuła gry

Call of Juarez: Bound in Blood to kontynuacja pierwszej części gry. Akcja rozgrywki toczy się podczas wojny secesyjnej, a główni bohaterzy walczą dla Konfederacji. Kiedy okazuje się, że przeciwnik Sherman stosuje technikę spalonej ziemi bracia Ray i Thomas postanawiają zdezerterować, co wydaje się być jedynym rozsądnym dla nich wyjściem.


Jeżeli kapitan Sherman dotarłby do ziem i gospodarstwa braci nic nie powstrzymałoby go przed zniszczeniem ich domu i zabiciem rodziny, tak więc muszą oni wziąć sprawy we własne ręce. Nie mają wyjścia również ze względu na fakt, że Konfederacja wydaje się mało zainteresowana ich problemem.


Zasady gry

Gra jest pierwszoosobową strzelanką FPP, w której w zależności od etapu gry można wcielać się raz w jednego, raz w drugiego brata. W zależności od wyboru bohatera całkowicie zmienia się tryb gry, ponieważ każdy z nich posiada inne umiejętności przydatne podczas walki.


Ray doskonale radzi sobie na krótkich dystansach posługując się jednocześnie dwoma pistoletami, którymi zadaje śmierć w bardzo szybkim tempie. Dodatkowo jedną z jego ulubionych broni jest dynamit, który skutecznie pomaga mu w pozbyciu się wrogów.


Thomas jest mistrzem w walce z większego dystansu, w której pomagają mu precyzyjnie dobrane do sytuacji strzelby. Jego dodatkową umiejętnością jest wspinanie się po budynkach za pomocą lasso - dzięki temu może szybko znaleźć odpowiednio zdystansowane miejsce do oddania celnego strzału kończącego starcie.


W grze wykorzystano wiele efektów wizualnych, dzięki czemu cała rozgrywka opatrzona jest ogromnymi przestrzeniami krajobrazu, efektownymi wybuchami, czy też dobrze dobranymi rozmyciami obrazu wprowadzającymi doskonale dopracowany klimat, który jeszcze bardziej wciąga gracza w klimat starć w czasach wojny secesyjnej.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Call of Juarez: Bound in Blood (2009), 3.15GB
ElAmigos release, unprotected game (serial or crack is not necessary). 

Updated to version 1.1.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Call of Juarez: Bound in Blood Pobierz za darmoAby zobaczyć link do drive.google i torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!Pobierz grę

Minimalne:
Procesor: Core 2 Duo 3 GHz
Karta graficzna: 512 MB VRAM
Pamięć: 2 GB RAM
Miejsce na dysku: 4 GB HDD
System operacyjny: Windows XP SP3/Vista SP1

Pobierz grę

Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.