Zdobądź konto PREMIUM i zyskaj najlepsze prędkości pobierania! LINK | Test PrędkościTorrent Speed

Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition

PL

Data edycji: 5-04-2024, 15:18
Powód: + update 13.06.2022 - 08.05.2023

Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition
 • 80
6
 • Data premiery:
  24 styczeń 2017
 • Gatunek gry:
  Akcji, FPP, survival horror, horror, przygodowe gry akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese-Brazil, Russian, Arabic, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish, Japanese
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  29.39GB

Za sprawą Resident Evil 7 firma Capcom udowodniła, że myliłem się co do serii Resident Evil.

Resident Evil 6 był grą, która nie miała kontaktu ze swoimi fanami i od tamtej pory ta uwielbiana seria horrorów walczy o przetrwanie. Doczekała się kilku solidnych remasterów w jakości HD, a seria Revelations pozostała silna, ale katastrofa, jaką była ostatnia główna część serii, wciąż się utrzymuje.

Dla mnie, fana Resident Evil od czasu Resident Evil 2 z 1998 roku, stało się to tak złe, że w zasadzie przyznałem się do porażki. W mojej recenzji epizodycznego Resident Evil Revelations 2 z 2015 roku stwierdziłem, że gra "dostarcza mapę drogową tego, gdzie [seria] powinna się dalej rozwijać" - ale czułem się jak na ustępstwie, a nie jak w czymś naprawdę odkrywczym. Nie była ambitna ani szczególnie przerażająca, ale przynajmniej nie była zła. Co gorsza, wydawało mi się, że to najlepsze, na co mogłem liczyć w Resident Evil.

Myliłem się.

Teraz, nieco ponad cztery lata po Resident Evil 6, nowa, numerowana gra Capcomu jest czymś więcej niż tylko powrotem do formy. Resident Evil 7 umiejętnie udowadnia, że przy odpowiedniej presji i czasie, Capcom wciąż ma do odkrycia unikalną przestrzeń projektową i narracyjną w swojej najpopularniejszej - i odnoszącej komercyjne sukcesy - serii.

Bohaterem Resident Evil 7 jest Ethan Winters, skromny bohater, którego poszukiwania zaginionej żony prowadzą na bagna Luizjany. Tam Ethan zostaje porwany i torturowany przez rodzinę morderczych kanibali, znanych jako Bakerzy. Zarówno pod względem szczegółów, jak i ogólnego wydźwięku tej pozornie samodzielnej historii, Resident Evil 7 w dużej mierze odchodzi od korzeni serii, czyli epidemii zombie. Nie będę zdradzał, czy i w jaki sposób RE7 może ostatecznie powiązać się z większym uniwersum Resident Evil, ale powiem tylko tyle: Nie musisz być zaangażowany w 20 lat historii, aby zagrać w tę grę.

Choć Capcom nie wymaga znajomości historii Resident Evil, aby zagłębić się w Resident Evil 7, można w niej znaleźć echa historii tej serii. Dulvey w Luizjanie to nie Raccoon City, ale podobnie jak w przypadku oryginalnego Resident Evil, akcja RE7 toczy się w jednym dużym domu i wokół niego. Ogromna część z 10-12 godzin gry poświęcona jest eksploracji rezydencji Bakerów - i to nie tylko eksploracji, ale prawdziwemu jej poznaniu. Musiałem przeszukać każdy zakątek domu w poszukiwaniu zasobów. Musiałem zapamiętać tajne przejścia i dowiedzieć się, za którymi drzwiami mogę się ukryć, a którymi korytarzami najszybciej dotrę do bezpiecznego miejsca.

Ten ostatni wymóg jest godny uwagi, ponieważ żadna gra z serii Resident Evil od czasów pierwszej części nie sprawiła, że poczułem się przerażony i bezradny tak dobrze, jak RE7. Ethan nie jest agentem sił specjalnych ani policjantem - to zwykły koleś bez szczególnych umiejętności bojowych. Gdy w domu Bakerów zaczynają pojawiać się wrogowie - zarówno sami Bakerzy, jak i inni przerażający przeciwnicy - często najlepszą taktyką Ethana jest po prostu ucieczka jak diabli. Im lepiej zapamiętywałem układ domu i okolicznych terenów, tym większe miałem szanse na unikanie i omijanie bandziorów bez marnowania cennej, rzadkiej amunicji i przedmiotów leczniczych.

Oczywiście jest też amunicja, bo są pistolety, a walka jest opcją. Każda broń, którą zdobędziesz w RE7, sprawia inne wrażenie, a co najważniejsze, wszystko, co wykracza poza standardowy pistolet, jest potężne. Kiedy strzelasz do bandziora ze strzelby lub wystrzeliwujesz pociski z karabinu maszynowego, wyraźnie i widocznie odczuwasz tego skutki. Szczególnie strzały w głowę są niezwykle satysfakcjonujące i niemal niezbędne, by wyeliminować większość wrogów bez wyrzucania mnóstwa naboi.

Podejście do walki jest dość standardowe dla Resident Evil - choć raczej po stronie ograniczonych, trudnych walk, jak we wczesnych grach, a nie ciągłej walki, jak w Resident Evil 4 i RE6 - ale RE7 wprowadza co najmniej jedną poważną, kontrowersyjną zmianę w serii: Gra toczy się teraz w perspektywie pierwszoosobowej. Niektórzy fani uznali tę zmianę za kolejny dowód na to, że Capcom się pogubił, ale nie mogło być to dalsze od prawdy. Przejście do perspektywy pierwszej osoby sprawia, że Resident Evil 7 jest bliżej swoich korzeni niż seria była od ponad dekady.

Choć w pełni sterowalny widok z perspektywy pierwszej osoby różni się od statycznych kamer z perspektywy trzeciej osoby ze starych gier Resident Evil, ma z nimi wspólny kluczowy element: ograniczoną perspektywę. Resident Evil 7 jeszcze bardziej ogranicza tę perspektywę, sprawiając, że prędkość poruszania się Ethana jest bardzo mała. Dodaje to ogromnego napięcia podczas eksploracji.

W oryginalnych grach z serii Resident Evil można było zachować ostrożność, ponieważ jeden z rogów pomieszczenia był zasłonięty i nie wiadomo było, czy nie kryje się tam wróg. W RE7 musisz być ostrożny, bo nigdy nie wiesz, czy wróg nie wślizgnął się do pomieszczenia za Tobą, albo czy korytarzem po prawej nie przemyka jakiś stwór. Jeśli odwrócisz się, by sprawdzić, może się okazać, że nagle zostaniesz zaskoczony przez atak z przodu.

To ciągłe napięcie potęguje skąpa, przerażająca oprawa dźwiękowa gry. Dom Bakerów nieustannie skrzypi, pełen jest dziwnych odgłosów, które sprawiły, że przeraziłem się tym, co może czekać za następnymi drzwiami lub za pobliskim rogiem. Czy ten trzaskający dźwięk to tylko gałąź drzewa uderzająca w ścianę domu? A może ktoś z rodziny Bakerów zaraz przebije się przez ścianę i zagrozi, że odrąbie mi głowę łopatą? Te odgłosy mieszały się z drobnymi ruchami widzianymi kątem oka, cieniami ciągnącymi się po ścianie, które zapowiadały nadchodzące okropności. To niezwykle skuteczny zabieg, wspomagany przez pierwszoosobowy punkt widzenia.

Nie wszystko jest jednak inne. RE7 pada ofiarą jednej z odwiecznych słabości serii: Zawiera tylko kilku bossów, ale są oni zdecydowanie najgorszą częścią gry. Te potyczki psują doskonałe napięcie i tempo reszty gry. Z konieczności dostajesz mnóstwo amunicji i przedmiotów leczących przed każdym starciem z bossem, ponieważ ci więksi wrogowie to niezmiennie gąbki na pociski, wysysające całe magazynki z twojej broni, zanim w końcu padną. Co gorsza, wspaniała informacja zwrotna, która jest obecna w większości innych walk w grze, tutaj tak naprawdę nie istnieje; w wielu walkach z bossami nie byłem do końca pewien, czy i jak bardzo ranię bossa, ponieważ gra nie mówi tego jasno.

Te frustrujące momenty nie byłyby aż tak znaczące, gdyby nie fakt, że pozostałe elementy projektu poziomów i tempa gry są tak przemyślane i dobrze wykonane. Elementy skradania i przetrwania są uwikłane w nieustanną walkę z krótkimi fazami wzmocnienia, w których masz wystarczająco dużo zapasów, by rzucić się na wszystko i zaatakować każdego napotkanego wroga.

Jest to delikatna równowaga, która udaje się niewielu grom, ale Resident Evil 7 ją zachowuje i poza walkami z bossami trzyma się jej bez zarzutu. Przerzucanie się między wolniejszymi segmentami o niskiej mocy i szybszymi walkami daje poczucie, że gra naprawdę miesza się co 20-30 minut, dzięki czemu nigdy nie pozwoliła mi się znudzić.

"Resident Evil 7 prowadzi serię w zaskakujących, wspaniałych, nowych kierunkach".

Byłbym mile zaskoczony znacznie mniejszym poziomem niż Resident Evil 7. Zadowoliłbym się, byłbym podekscytowany tym, że "nie jest źle". A jednak seria Resident Evil rozwija się od ponad 20 lat po części dzięki chęci do zmian, mutowania wraz z upływem czasu. Zmiany wprowadzone w Resident Evil 7 - zwłaszcza przejście do trybu pierwszoosobowego - mogą być dla niektórych drażniące. Jest to jednak ewolucja, która doskonale pasuje do świata i materiałów źródłowych stworzonych przez Capcom. Trudno powiedzieć, czy Resident Evil 7 przetrwa próbę czasu tak dobrze, jak takie klasyki jak oryginał czy RE4. Jednak sama w sobie jest grą doskonałą, która pcha serię w nowym, godnym uwagi kierunku.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Resident Evil 7 Biohazard Gold Edition (2017), 29.39GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated till 13.06.2022.

Installation time with 16 threads CPU and SSD - 4 minutes.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Resident Evil 2, 3 i 7 mają teraz opcjonalną obsługę RTX/raytracingu w ramach renderowania DX12, więc stare systemy, takie jak Windows 7, Windows 8 i Windows 95, nie są już obsługiwane. Stare karty graficzne z DX11 również nie będą działać.


Resident Evil VII Biohazard Pobierz za darmo

Resident Evil 7 | Resident Evil VII: Biohazard - Not a Hero | Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 13.06.2022 - 08.05.2023 & crack (by Codex), 1077MB


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Resident Evil 7 with DX11 support - 30.30GB

+ update 28.01.2019 - 19.04.2021


TeraBox Download from TeraBox


Aby zobaczyć pozostałe DARMOWE LINKI czy pliki TORRENT, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Not A Hero, End of Zoe, Banned Footage Vol.1, Banned Footage Vol.2, Survival Pack A, Survival Pack B, Survival Pack C, A Coin & Hard Mode, B Coin & Hard Mode, C Coin & Hard Mode, D Coin & Hard Mode, E Coin & Hard Mode, Season Pass.

Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-4460 2.70 GHz/AMD FX 6300 3.5 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760/Radeon R7 260x
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz
Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960/Radeon R9 280X
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 30 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

Najlepsze prędkości pobierania torrent występują w kliencie qBittorrent!

Przed Twoim komentarzem jeśli masz problem z instalacją:

#1 Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64 - LINK1 i LINK2

#2 Dodaj wyjątek w antywirusie - najlepiej na cały folder gdzie instalowana jest gra.

#3 Zaktualizuj sterowniki graficzne.

#4 Dostosuj pamięć wirtualną i wyłącz tryb ECO - VIDEO

#5 Błąd podczas rozpakowywania? Pobierz błędną część ponownie - użyj innej przeglądarki lub programu do pobierania. Użyj Winrar lub 7zip.

ReUpload? NIE. Dlaczego? Linki TeraBoxzawsze aktywne (99%).

Premium TeraBox dostaniesz za darmo! LINK.

Jeśli jest Hasło: elamigosedition.com
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
 1. ShadoW5466
  Premium
  25 Czerwiec 2022 20:04
  89
  1

  Szkoda że nie ma wcześniejszej wersji przed aktualizacją rip grafiki z directx 11 :/

  1. kapral_hicks
    AktywnyU
   8 Lipiec 2022 18:15
   10
   2

   Ja kiedyś zainstalowałem na swoim starym kompie z GTX 680 te RE7, to szczerze mówiąc i tak nie było to zbyt grywalnie z uwagi na mało VRAM (był stuttering, a tekstury na low wyglądały fatalnie). Kto miał zagrać na tak starej karcie z DX11 w RE7 to już te pare lat temu zagrał jak ja to zrobiłem, a do dzisiaj, to już raczej mało kto ma 10 letnie karty. Obecnie mam 5 letnie GTX 1080 i jak porównałem oba tryby, to rzeczywiście przy DX11 miałem trochę więcej klatek w 1440p (DX12 75 vs DX11 100fps średnio), ale ponieważ i tak gram zawsze z lockiem na 60fps, więc wybrałem granie w DX12, gdyż frametime był lepszy (coś chyba usprawnili użycie zasobów CPU). Jak masz jeszcze karte DX11 i koniecznie chcesz zagrać w tą starą wersję, to poszukaj na stronach z torrentami, lub po prostu zakup oryginał, bo akurat w nim nadal można sobie włączyć DX11.

 2. wariacikgamer
   AktywnyU
  31 Styczeń 2022 15:08
  4
  2

  gdzie zniknoł dying light 1 ?

  1. ShadoW5466
   Premium
   31 Styczeń 2022 15:35
   89
   2

   Dobre pytanie xD

  2. Sam39
   Premium
   31 Styczeń 2022 18:00
   26
   2

   Zniknął i nie ma...

   1. wariacikgamer
     AktywnyU
    31 Styczeń 2022 18:07
    4
    2

    a będzie tak samo normalnie po polsku?

   2. Thor
    Administrator
    31 Styczeń 2022 19:01
    392
    3

    Gra była w trakcie dodawania aktualizacji.

   3. wariacikgamer
     AktywnyU
    31 Styczeń 2022 19:55
    4
    2

    co dodaliście ?

 3. asclub
   AktywnyU
  28 Styczeń 2022 20:48
  5
  2

  no bo pisze pc ale vr  to mnie myli ,odpale to najzwyklej na pc  klawiatura + mysz ?

  1. Thor
   Administrator
   30 Styczeń 2022 12:17
   392
   2

   Tak normalnie klawisze i mysz.

   1. wariacikgamer
     AktywnyU
    31 Styczeń 2022 12:47
    4
    2

    sorka ze tu pytam ale gdzie zniknął dying light 1 ?

 4. asclub
   AktywnyU
  27 Styczeń 2022 03:08
  5
  2

  witajcie można prosić o wstawke tej gry tylko w wersji na pc  heart_eyes 

  1. Thor
   Administrator
   28 Styczeń 2022 18:34
   392
   3

   Noo a tutaj to niby na jaką platformę jest jak nie na PC?