The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

PL

Data edycji: 10-04-2023, 10:40
Powód: + update 1.6.138 - 1.6.640 (20.09.2022)

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
 • 60
17
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  28 październik 2016
 • Gatunek gry:
  RPG, FPP, TPP, fantasy, sandbox, reedycje/remastery/remaki, RPG akcji
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, German, Spanish, Polish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, German, Spanish, Polish
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  18.14GB

The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition na PC, PS4 i etc. to zremasterowana edycja gry The Elder Scrolls V: Skyrim z 2011 roku. Zawiera ona wszystkie oficjalne pakiety DLC oraz szeroki wachlarz ulepszeń wizualnych. Twórcy stworzyli m.in. wyższej jakości tekstury oraz efekty takie jak wolumetryczne oświetlenie i dynamiczna głębia ostrości, a także udostępnili moduły dla fanów PC w konsolowych wersjach tytułu. Co ciekawe, edycja na PC Windows jest darmowa dla wszystkich, którzy kupili oryginalnego Skyrima wraz ze wszystkimi pakietami DLC lub posiadają Legendary Edition.

Fabuła

Fabuła gry The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition rozgrywa się 200 lat po wydarzeniach z Obliviona. Gracz wciela się w jednego z ostatnich Dovahkiinów, łowców smoków. Do niedawna sądzono, że te potężne bestie dawno już wyginęły, ale pewnego dnia znów pojawiają się w przestworzach, a przepowiednia zapowiada nadejście Alduina, boga zniszczenia, który przybiera postać smoka. Walcząc ze smokami, wchłaniasz ich dusze i zdolności, tzw. Krzyki. Dzięki nim możesz spowolnić czas, odepchnąć wrogów za pomocą niewidzialnej energii, a nawet wezwać na pomoc sojuszniczego smoka. Wiele takich zdolności odblokowuje się poprzez odnajdywanie starożytnych słów znajdujących się w nordyckich podziemnych ruinach.

Mechanika

Rozpoczynasz grę w The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition na PC, PS4 i etc. od stworzenia swojej postaci. Możesz wybierać spośród dziesięciu zróżnicowanych ras, nie ma też określonych klas. W miarę postępów w grze, Twoja postać staje się coraz potężniejsza. Za każdym razem, gdy zdobywasz poziom, wybierasz, którą z trzech podstawowych statystyk - magiczną, wytrzymałościową i zdrowotną - chcesz zwiększyć. System umiejętności został całkowicie przebudowany: umiejętności podzielone są teraz na różne grupy, takie jak broń jednoręczna lub dwuręczna. Każda grupa składa się z określonych zdolności i ataków. Zmieniono również system magii - zaklęcia szkoły Mysticism zostały przeniesione do innych grup umiejętności.

Skyrim posiada nowy, bardziej dynamiczny system walki, który wymaga taktycznego myślenia. Obie ręce postaci mogą teraz używać broni, tarcz lub zaklęć. Pozwala to na tworzenie wielu kombinacji, np. połączenie zaklęcia ataku w jednej ręce z mieczem w drugiej. Bezpośredniej walki nie można już wygrać poprzez bezmyślne uderzanie w klawiaturę - teraz musisz odpowiednio manewrować swoją postacią, unikać i parować ciosy oraz zataczać się na przeciwników. Sam również możesz zostać łatwo oszołomiony, co czyni cię podatnym na ataki wrogów, którzy są teraz bardziej niebezpieczni i wytrzymali. Twoja postać może też wykonywać spektakularne ruchy kończące.

Piąta odsłona serii The Elder Scrolls po raz kolejny chce, abyś poczuł się, jakbyś przemierzał prawdziwy świat, zamieszkany przez prawdziwych ludzi. Konsekwencje Twoich decyzji są teraz poważniejsze i wiążą się z ciekawszym zachowaniem innych postaci. Na przykład, jeśli upuścisz sztylet w środku miasta, ktoś może Ci go zwrócić lub ukraść. Dialogi również zostały poprawione i teraz czują się o wiele bardziej naturalnie. Kiedy znudzi Ci się ratowanie świata, możesz zrobić sobie przerwę na bardziej przyziemne zadania. Gra pozwala na zbieranie plonów, kowalstwo w kuźniach, gotowanie, wydobywanie rud w kopalniach, a nawet tworzenie zbroi.

The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition pozwala przemierzać ogromny wirtualny świat, w którym można odwiedzić m.in. pięć głównych miast i setki lochów. Aby ułatwić Ci podróże, twórcy włączyli opcję szybkiej podróży. Siła przeciwników ponownie jest skalowana do Twojej, choć zadbano o to, by nie była tak inwazyjna jak w Oblivionie. Ulepszony silnik gry dobiera zadania w zależności od Twoich osiągnięć i poziomu. Na przykład, gdy kobieta prosi cię o odnalezienie porwanej córki, system sprawdza, które lochy już odwiedziłeś i umieszcza dziewczynę w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłeś, dodając jednocześnie wrogów na wystarczająco wysokim poziomie, by nadal stanowili dla ciebie wyzwanie.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition (2016), 18.14GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.6.138 (11.11.2021).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


TES / The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


+ update 1.6.138 - 1.6.640 (20.09.2022) & crack (by Codex), 259MB


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Dodatki DLC: Anniversary Upgrade, Creation Club, Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn.


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz/Phenom II X4 945 3.0 GHz
Karta graficzna: 1 GB GeForce 470 GTX/Radeon HD 7870
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 17 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
Karta graficzna: 3 GB GeForce 780 GTX/Radeon R9 290
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 17 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.