Hardspace Shipbreaker

Data edycji: 16-01-2023, 13:38
Powód: Updated to version 1.3.0 (17.11.2022)

Hardspace Shipbreaker
 • 80
1
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  24 maja 2022
 • Gatunek gry:
  Symulacje, FPP, science fiction, kosmiczne, maszyny i urządzenia, statki kosmiczne, crafting, Xbox Game Pass
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Traditional Chinese, Simplified Chinese
 • Dubbing/Audio:
  English
 • Crack:
  Codex
 • Rozmiar gry:
  2.57GB

Hardspace: Shipbreaker to gra symulacyjna stworzona przez Blackbird Interactive. Mowa o zespole, w którego portfolio znajduje się między innymi RTS Homeworld: Deserts of Kharak. Gra pozwala nam wcielić się w rolę kosmicznego zbieracza złomu, zarabiającego pieniądze na sprzedaży części wymontowanych z porzuconych statków.

Fabuła

Hardspace: Shipbreaker przenosi nas w przyszłość, w której podróże międzygwiezdne są częścią codziennego życia. Ponieważ technologia stale się rozwija, przestarzałe statki kosmiczne są porzucane i zalegają na orbicie okołoziemskiej. Bohaterem gry jest Cutter, zbieracz kosmicznego złomu, który zamierza wzbogacić się na sprzedaży podzespołów zdemontowanych z takich wraków. Najpierw jednak bohater musi spłacić ogromny, miliardowy dług, który zaciągnął w LYNX, aby rozpocząć swoją karierę.

Mechanika

W Hardspace: Shipbreaker akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP). W trakcie rozgrywki demontujemy cenne części z wraków statków kosmicznych i systematycznie przenosimy je na własny statek. Jednocześnie możemy też dowiedzieć się więcej o historii rozbitych statków (wiele z nich dotarło na orbitę z głębokiego kosmosu) i poznać dzieje ich załóg.

Oczywiście nie pracujemy gołymi rękami, w bazie znajduje się przydatny sprzęt, na czele z wycinarką laserową. Laserowa wycinarka pozwala nam nie tylko wycinać poszczególne elementy, ale także tworzyć dodatkowe wejścia do statków (zwykle od wewnątrz, bo materiały, z których wykonane są ich zewnętrzne powłoki, bywają zbyt twarde). Są one niezbędne zarówno do szybszego przemieszczania się, jak i do łatwiejszego transportu większych części, które nie zmieszczą się w śluzie czy standardowym włazie. Dodatkowo mamy do dyspozycji linę, dzięki której możemy sprawniej przemieszczać się na większe odległości w niemal zerowej grawitacji lub wiązać ze sobą pojedyncze obiekty, co upraszcza ich transport. Ponieważ poszczególne statki są generowane proceduralnie, często musimy korzystać z podręcznego skanera, który pozwala szybko zorientować się w układzie pomieszczeń i lokalizacji przydatnego złomu kosmicznego.

Choć na pierwszy rzut oka praca kosmicznego złomiarza może wydawać się monotonna, nie jest to zajęcie bezpieczne. Kuter często balansuje na krawędzi śmierci, a zginąć może m.in. w wyniku eksplozji (aby do niej doszło wystarczy przeciąć przewód paliwowy, spowodować zwarcie lub dopuścić do tego, by zdemontowany reaktor osiągnął stan krytyczny), braku tlenu czy nawet nagłej dekompresji. Na szczęście po śmierci bohatera nie musimy zaczynać przygody od nowa - LYNX chętnie stworzy klona Cuttera i pobierze za tę operację opłatę, która zostanie doliczona do naszego długu. Dług bez tego może cały czas rosnąć, ze względu na konieczność ciągłego ulepszania narzędzi i odblokowywania perków (niezbędnych do trudniejszych zadań) czy uzupełniania zapasów tlenu (za co trzeba płacić).

Aspekty techniczne

Oprawa graficzna gry Hardspace: Shipbreaker prezentuje wysoką jakość. Podobać się mogą pełne detali pokłady statków i szczegółowe tekstury, a także realistyczne efekty cząsteczkowe. Kolejnym mocnym punktem gry jest silnik fizyczny, który dba o prawidłowe zachowanie zjawisk i obiektów w stanie nieważkości.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Hardspace Shipbreaker (2022), 2.57GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). 

Updated to version 1.3.0 (17.11.2022).

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!


Hardspace Shipbreaker Pobierz za darmo


TeraBox Pobierz z TeraBox


Aby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!


Hasło: elamigosedition.com
Minimalne:
Rekomendowane:
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 770 / Radeon R9 380
Pamięć: 8 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 980 Ti / 8 GB Radeon RX Vega 56
Pamięć: 16 GB RAM
Miejsce na dysku: 5 GB HDD
System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Błąd podczas instalacji? Zainstaluj VC 2013 x64


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.