= Zostań użytkownikiem PREMIUM! =


Assassin's Creed: Liberation HD

Assassin's Creed: Liberation HD
 • 0
0
 • Kategoria:
 • Data premiery:
  15 styczeń 2014
 • Gatunek gry:
  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, multiplayer, reedycje/remastery/remaki, kooperacja, historyczne, XVIII wiek
 • Producent:
 • Wydanie:
  ElAmigos
 • Platforma:
  PC
 • Języki:
  English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Dutch, Portuguese-Brazil + unofficial: Polish, Turkish
 • Dubbing/Audio:
  English, French, Italian, German, Spanish
 • Crack:
  3DM

Assassin's Creed: Liberation HD, czyli Ameryka Północna XVIII wieku


Jeśli ktoś lubi darmowe gry pokroju Assassin's Creed, jego sprawa. Trzeba jednak zgodzić się z faktem, że oryginał prezentuje się o wiele lepiej. Nawet, jeśli jest on kolejną odsłoną popularnej serii gier, traktujących o odwiecznym konflikcie pomiędzy Asasynami a Templariuszami.

Witaj Ameryko!


Assassin's Creed: Liberation HD przenosi nas do Ameryki Północnej a konkretnie w okolice Nowego Orleanu i Luizjany. Naszym głównym bohaterem jest w tej odsłonie gry... czarnoskóra kobieta o imieniu Aveline de Gandpre. Postać ta postanawia wcielić się w szeregi Asasynów i podobnie jak oni walczyć o równość i wolność w swoim kraju. Nie będzie to łatwe, zwłaszcza że akcja gry toczy się w latach 1765 - 1780.

Sam fakt zmiany lokacji nie oznacza, że Assassin's Creed: Liberation HD nie przypomina swoich poprzedniczek. Wręcz przeciwnie, w grze ponownie będziemy się skradać, walczyć i przede wszystkim realizować określone zadania, takie jak kradzieże, zabójstwa itd. To samo dotyczy sposobu poruszania się, w który wpleciono sporo elementów parkour-u.

Co nowego w grze?


Nawiasem mówiąc Assassin's Creed: Liberation HD jest następcą Assassin's Creed III Liberation, które nie cieszyło się zbyt dobrą opinią wśród fanów. Nic więc dziwnego, że twórcy gry postanowili wnieść do niej sporo zmian, zwłaszcza w obrębie poszczególnych misji. Poprawiono również szatę graficzną, zwiększając rozdzielczość obrazu.

Jeśli chodzi o samą mechanikę gry, to na uwagę zasługuje wprowadzenie tzw. przebieranek. dzięki którym nasza bohaterka będzie mogła przebrać się w praktycznie każdą inną postać. Co więcej, w grze wprowadzono dynamiczną zmianę pór dnia, dzięki czemu sama rozgrywka wygląda o wiele lepiej i bardziej realistycznie.

Podsumowanie


Reasumując, jeśli chcesz odkryć Asasyna z zupełnie nowej, tym razem "damskiej" strony, koniecznie pobierz na swój komputer Assassin's Creed: Liberation HD. A jeśli nie, to też ją pobierz. Ta gra pomimo wielu odniesień do poprzednich serii, wciąż wnosi sporo nowego do łącznego dorobku jej twórców. I dlatego warto ją mieć.

Pobierz grę!

Zwiastun

Obrazki

Wymagania sprzętowe

Assassin's Creed: Liberation HD (2014), 1.97GB
ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by 3DM). 

Installation language = game language.

1. Wypakuj.
2. Wypal lub zamontuj obraz płyty.
3. Zainstaluj grę.
4. Wydanie ElAmigos, crack dodany podczas instalacji.
5. Graj! Jeśli lubisz tą grę, KUP ją!

Assassin's Creed: Liberation HD Pobierz za darmoAby zobaczyć linki do google.drive czy pliki torrent, musisz być zalogowany.
Jeżeli nie masz konta, Zarejestruj się!crack Assassin's Creed: Liberation HD ściągnij grętorrent Assassin's Creed: Liberation pobierz za darmopełna wersja Assassin's Creed: Liberation HD do pobraniaAssassin's Creed: Liberation HD download


Minimalne:
Procesor: Core i5 2.5 GHz
Grafika: 1250 MB VRAM
Pamięć: 4 GB RAM
Miejsce na dysku: 3500 MB HDD
System: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8


Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu. Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc dodawać komentarze.